Bellalite Black - Logotyp
Scen- & ljusutrustning till
teater, konsert, film och show
010-47 00 210
kundtjanst@bigblack.se
bigblack.se
Bellalite White - Logotyp
Armaturer & ljuskällor till bostäder, hotell, restaurang & offentlig miljö
010-47 00 220
kundtjanst@bellalitewhite.se
bellalitewhite.se

Medarbetare

Ledning & administration

Claes Dahlberg

Personal/Affärsutveckling 010-47 00 275
claes.dahlberg@bellalite.se

Helene Johansson

Tomas Dahlbom

Försäljning

Lars Elmlund

Platschef Göteborg, Försäljning 010-47 00 241
lars.elmlund@bellalite.se

Johan Zachrisson

Försäljning, Teknisk specialist (Göteborg) 010-47 00 243
johan.zachrisson@bellalite.se

Björn Arnason

Bo Johansson

Fredrik Lundberg

Försäljning (Stockholm) 010-47 00 233
fredrik.lundberg@bellalite.se

Fredrik Wideman

Försäljning (Göteborg) 010-47 00 242
fredrik.wideman@bellalite.se

Niclas Hobro

Försäljning (Växjö) 010-47 00 252
niclas.hobro@bellalite.se

Kundservice

Michael Carlsson

Kundservice, Försäljning 010-47 00 253
michael.carlsson@bellalite.se

Logistik

Bild inom kort

Louise Möllmark

Bob Stenberg

Bild inom kort

Daniel Forsén

Marknad & E-handel

Bild inom kort

Johan Thulin

Uffe Nimbe

E-handelsadministratör 010-47 00 257
ulf.nimbe@bellalite.se

Service, reparation

Pablo Jimenez

Servicetekniker
service@bellalite.se